Marek Wiącek – student kierunku Inżynieria Rolnicza zajął I miejsce w Skills Poland 2021!!!

01-12-2021

Student naszego Wydziału kierunku Inżynieria Rolnicza Marek Wiącek będzie reprezentował Polskę na światowych zawodach młodych profesjonalistów WorldSkills 2022 w Szanghaju.

W dniach 25-26 listopada br. w Gdańsku odbyły się zawody Skills Poland 2021, będące eliminacjami do reprezentacji na zawody WorldSkills 2022.

W Gdańsku Marek zajął pierwsze miejsce w konkurencji Mechanika maszyn rolniczych i budowlanych zdobywając 95 punktów na 100 możliwych do zdobycia.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na międzynarodowej arenie.

Oznacza to, że w Szanghaju nasz Wydział będzie reprezentowany przez dwie osoby, ponieważ jednym z ekspertów oceniających zawodników w konkurencji Heavy Vehicle Technology będzie Prodziekan naszego Wydziału dr inż. Mirosław Czechlowski.

Film z zawodów do obejrzenia TUTAJ