inż. Kinga Płachta studentka kierunku Inżynieria środowiska zajęła I miejsce w konkursie

16-12-2021

W dniu 15 grudnia 2021 r. na naszym Wydziale przy ul. Piątkowskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na „Najlepszą pracę dyplomową z wykorzystaniem poliuretanów” zorganizowanym przez Polski Związek Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR „S I P U R” oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce podczas wykładu dla studentów 5 semestru kierunku Inżynieria środowiska.

Z radością informujemy, że absolwentka studiów inżynierskich kierunku Inżynieria środowiska Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu została laureatką konkursu na „Najlepszą pracę dyplomową z wykorzystaniem poliuretanów”.

Pani inż. Kinga Płachta (kierunek Inżynieria środowiska) zdobyła I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Temat nagrodzonej pracy magisterskiej był następujący: „Projekt termomodernizacji od wewnątrz budynku zabytkowego”.

Promotorem pracy była Pani dr inż. Anna Szymczak-Graczyk.

Miejsce II i III zdobyli absolwenci studiów I stopnia kierunku Budownictwo Politechniki Poznańskiej.

Dodatkową nagrodą dla Laureatów jest możliwość opublikowania artykułu na bazie nagrodzonych prac w czasopiśmie „Materiały budowlane”.