XXV Festiwalu Nauki i Sztuki

01-06-2022

W ramach XXV Festiwalu Nauki i Sztuki w Poznaniu, Katedra Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zorganizowała pokaz eksperymentów chemiczno-fizycznych zatytułowany: Mały inżynier. Obudź w sobie naukowca! Pokazy zostały zaprezentowane przez zespół naukowców: Panią prof. dr hab. Agnieszkę Sujak, Pana prof. UPP Mariusza Drygasia, Pana dr inż. Andrzeja Przybył oraz dr Agnieszkę Wawrzyniak.
Korzystając z okazji, że dziś przypada Dzień Dziecka Pani dr Agnieszka Wawrzyniak dzięki uprzejmości Pana Radnego Marka Kowalskiego zaprosiła na wydarzenie Gutka, który przyjechał specjalnie z Gułtowa. Maskotka rozdawała balony, gadżety Uczelni oraz krówki. W wydarzeniu wzięło udział 80 osób głownie dzieci z przedszkola oraz młodzież ze szkół podstawowych z Poznania i Lubonia.
Autor zdjęć: mgr Artur Pawłowski