Oferta pracy - Koordynator Serwisu PDI/Specjalista ds. EASY (rolnictwo precyzyjne)

wtorek, Czerwiec 20, 2023 - 07:48
Firma Agrimasz działa w branży rolniczej od 2010 roku. Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż maszyn, części rolniczych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Autoryzowany dealer CLAAS poszukuje chętnej osoby do współpracy na stanowisku Koordynator grupy PDI/Specjalista ds. EASY w oddziale w Niepruszewie w woj. Wielkopolskim.

Obowiązki:
  • Koordynacja i nadzór działań serwisu
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Planowanie i monitorowanie pracy serwisu
  • Współpraca i wspierania działań działu handlowego
  • Przygotowanie oraz wydawanie nowych maszyn
  • Uruchamianie nowych maszyn w terenie
  • Nadzór nad placem/magazynem maszyn
  • Diagnostyka i naprawa maszyn rolniczych
  • Przeglądy maszyn i modernizacja maszyn rolniczych
  • Prezentowanie produktów precyzyjnego rolnictwa (Systemy GPS oraz narzędzia telemetryczne)
  • Współpracy z przedstawicielami handlowymi w wyspecyfikowaniu maszyn z systemami rolnictwa precyzyjnego
  • Wsparcia klientów z obsługi i użytkowania maszyn rolniczych wyposażonych w systemy precyzyjnego rolnictwa
  • Praktycznego prezentowania produktów precyzyjnego rolnictwa u dealera oraz w gospodarstwach klientów
  • Sprzedaży produktów precyzyjnego rolnictwa
  • Prowadzenia szkoleń zbiorowych dla: klientów, sprzedawców, uczniów szkół średnich i studentów w zakresie funkcjonowania produktów precyzyjnego rolnictwa.
Wymagania:
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i działania maszyn rolniczych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, ustalania priorytetów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Doskonała organizacji pracy
  • Znajomości rynku maszyn rolniczych – mile wdziane,
  • Praktycznej znajomości i doświadczenia w branży rolniczej lub motoryzacyjne
  • Znajomość maszyn CLAAS mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Możliwość osobistego rozwoju w dobrze prosperującej firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, narzędzia warsztatowe
  • Szkolenia produktowe”

Kontakt z firmą w szczegółach oferty pracy na OLX:

Lokalizacja: Niepruszewo, ul. Świerkowa 1, 64-320 Buk
Wymiar pracy: Pełny etat