Wybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego UPP

Na żółtym tle napis u góry "Wybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego UPP". U dołu wyciągnięte w górę cztery pary rąk, które trzymają kartki z napisami w różnych językach zachęcające do głosowania

Drodzy Studenci,

w dniach 12.04 - 14.04 (do godziny 23:59) - będziecie mogli oddać swój głos w Wyborach do Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego UPP

Aby ułatwić Wam głosowanie, przygotowaliśmy film instruktażowy oraz instrukcję głosowania:

VIII Konferencja Naukowa z serii „Natura 2000”

Sowa w kolorze szarym siedząca na gałęzi. Ma uniesione skrzydła ku górze. Na górze napis "Konferencja z serii". Poniżej z prawej strony napis "Natura 2000".

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej oraz

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - Instytut Inżynierii Środowiska, Katedra Kształtowania Środowiska

Nowy projekt w programie Interreg Central Europe na UPP

Logo przedstawia tekst w niebieskim kolorze "Interreg Central Europe". Z prawej strony tekstu znajduje się flaga Unii Europejskiej

Interreg Central Europe realizowany jest na obszarze dziewięciu państw Europy Środkowej i odgrywa kluczową rolę we wspieraniu spójnego rozwoju regionalnego w tej części Europy i adresowaniu wspólnych wyzwań, takich jak zmiany klimatu czy transformacja cyfrowa, w regionie historycznie podzielonym przez „żelazną kurtynę".

Zwycięzcy tegorocznego konkursu „Innowator” oraz „Innowator Plus”.

Zdjęcie grupowe laureatów z panią dziekan prof. Klaudią Borowiak i prof. Ryszardem Staniszewskim

W czwartek Pani Dziekan prof. Klaudia Borowiak, oraz przewodniczący Komisji Konkursowej przy dyscyplinie Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka prof. Ryszard Staniszewski wręczyli umowy zwycięzcom tegorocznego konkursu „Innowator” oraz „Innowator Plus”.

W ramach konkursu Innowator:

Światowy Dzień Wody 2024 za nami!

Światowy Dzień Wody 2024 przeszedł do historii!

Tak, do historii, bo była to już X, jubileuszowa edycja i rzeczywiście wydarzenie ma swoją konkretną historię, o której była mowa. Było intensywnie i gęsto, także w sensie dosłownym, bo sala obrad momentami pękała w szwach!