Prof. Karol Durczak Laureatem Pucharu TECHNICUS 2024

Laureat trzyma w dłoniach dokument, potwierdzający przyznanie Pucharu TECHNICUS 2024

W czerwcu br. nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu TECHNICUS 2024 na najlepszą książkę techniczną, najlepszy poradnik techniczny oraz najlepsze wydanie elektroniczne.

Zaproszenie na seminarium naukowe - PRZEKSZTAŁCENIA ŚRODOWISKA GLEBOWEGO W „ANTROPOCENIE”, w dniu 25 czerwca 2024r

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium naukowe organizowane przez Poznański Odział Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego i Katedrę Gleboznawstwa, Rekultywacji i Geodezji, które odbędzie się 25 czerwca 2024 roku w godzinach 15:00-18:00 na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej, w sali 111, przy ulicy Piątkowskiej 94E.

Hydrostrateg 2 - pozytywna ocena NCBR!

Uśmiechnięci pracownicy katedr, którzy zostali wymienieni w treści artykułu, stoją w jednym rzędzie przy metalowej barierce. Pokazują kciuki uniesione w górę. W tle, na ceglanej fasadzie budynku widoczna nazwa Wydziału.

Miło nam poinformować, że projekt pt.: „Automatyczny system monitoringu i sterowania zasobami wodnymi, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji retencyjnej i zachowania bioróżnorodności (HydroIQ)”, został pozytywnie zaopiniowany i rekomendowany do finansowania przez NCBR!

Zaproszenie na wykład Sabine Hilt i Morgan Bortel (17.06.2024)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium naukowe organizowane przez Katedrę Ekologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego, które odbędzie się 17 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00 na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej, w sali 111, przy ulicy Piątkowskiej 94E.

Naukowe Seminarium Międzywydziałowe

U góry widoczny tytuł o treści "Naukowe Seminarium Wydziałowe". Poniżej obok siebie loga wydziałów tj. Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Poznańskiej

Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Poznańskiej serdecznie zapraszają na Naukowe Seminarium Międzywydziałowe, które odbędzie się 6 czerwca 2024 roku o godzinie 13:00 w sali 111 przy ul. Piątkowskiej 94.