Aktualności

Zebrania organizacyjne i zapisy do grup wychowania fizycznego

Centrum Kultury Fizycznej uprzejmie informuje, że zebrania organizacyjne i zapisy do grup wychowania fizycznego dla I roku studentów UPP ( Wydział Ekonomiczny i Weterynaria II rok) odbędą się w budynku Hali Sportowej ul.

Nasz student laureatem Nagrody Naukowej Miasta Poznania!

Zdjęcie grupowe z laureatem Nagrody Naukowej Miasta Poznania, doktorem Damianem Mrówczyńskim

W poniedziałek, 12 czerwca, odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu o Stypendium dla młodych badaczy z poznańskiego środowiska naukowego. Decyzją Kapituły Nagrody Naukowej Miasta Poznania, spośród 68 wniosków wyłoniono 12 laureatów.

GOSPODRONALIA, czyli gospodarka przestrzenna wysokiego pułapu

Fragment z plakatu GOSPODRONALIA przedstawiający drona na tle miejskich budynków i zieleni

Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu GOSPODRONALIA, czyli gospodarka przestrzenna wysokiego pułapu. 
Temat przewodni: TRANSPORT MIEJSKI W GOSPODARCE PRZESTRZENNEJ.

VIII spotkanie z praktyką

Ósme spotkanie z praktyką - plakat

Mamy przyjemność poinformować, że 16 maja, o godzinie 10, w Sali 111 odbędzie się kolejny wykład w ramach Wydziałowej inicjatywy - „Spotkania z Praktyką”. Prelekcję pt. „Z pamiętnika hydrotechnika” przeprowadzi Pan Piotr Śliwiński, przewodniczący Polskiego Komitetu Wielkich Zapór – POLCOLD. PKWZ jest organem doradczym ministra właściwego ds.

Pages