Detect! - szkolenie Business Model Canvas dla studentów

Na zielonym tle, biały napis - "Detect! Business Model Canvas".
Już 22 maja 2024 rozpoczniemy realizację pierwszego szkolenia dla studentów UPP – Business Model Canvas, które zostanie poprowadzone przez trenerkę Justynę Cięgoturę.

Biznes Model Canvas to cykl 4 spotkań online (co środę, w godzinach 17:00-20:00 począwszy od 22.05.2024 r.) przybliżających wiedzę w zakresie budowania modeli biznesowych.

Dodatkowe - piąte – spotkanie przybierze formę DemoDay, gdzie zaproszeni goście (komisja) ocenią wystąpienia innowatorskie studentów.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i adres e-mail prosimy przesyłać na adres rafal.stasik@up.poznan.pl w tytule e-maila wpisując DETECT-szkolenie.

PODSUMOWANIE

• SZKOLENIE - Business Model Canvas
  • KIEDY - start 22.05.2024
  • GODZINA - 17:00-20:00
  • FORMA - online
  • Link do spotkania uczestnicy otrzymają mailowo najpóźniej dzień przed rozpoczęciem szkolenia.
  • Warsztaty zakończone zostają spotkaniem w stylu DemoDay w oddzielnie ustalonym terminie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt na adres: marieta.groblewska@up.poznan.pl, tel. 61-8466778