Dr Michał Brzozowski został laureatem XXV edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską

Fotografia doktora Michała Brzozowskiego

Pracownik Katedry Ekologii i Ochrony Środowiska, Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej, UPP w Poznaniu Pan Doktor Michał Brzozowski został laureatem XXV edycji ogólnopolskiego konkursu, organizowanego przez firmę StatSoft Polska na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych, zawartych w programach z rodziny Statistica. Praca doktorska pt. „Odbudowa populacji zagrożonego gatunku ramienicy Lychnothamnus barbatus w świetle zmiany klimatu”, została obronioną na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu pod promotorstwem Profesora Mariusza Pełechatego.