Nasz student laureatem Nagrody Naukowej Miasta Poznania!

Zdjęcie grupowe z laureatem Nagrody Naukowej Miasta Poznania, doktorem Damianem Mrówczyńskim

W poniedziałek, 12 czerwca, odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu o Stypendium dla młodych badaczy z poznańskiego środowiska naukowego. Decyzją Kapituły Nagrody Naukowej Miasta Poznania, spośród 68 wniosków wyłoniono 12 laureatów.
Jednym z nich został Damian Mrówczyński, doktorant naszego Wydziału, którego doceniono za wyróżniającą się aktywność badawczą oraz dorobek naukowy w dziedzinie badań w zakresie właściwości, homogenizacji i optymalnego projektowania konstrukcji z tektury falistej w przemyśle opakowaniowym. Promotorem Pana Damiana jest prof. UPP dr hab. inż. Tomasz Garbowski.
Z Uniwersytetu Przyrodniczego wyróżnieni zostali również Cezary Krzysztof Urbanowski z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna oraz Natalia Wawrzyniak z Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu. Stypendia zostały wręczone przez Grzegorza Ganowicza, przewodniczącego rady miasta, Mariusza Wiśniewskiego, zastępcy prezydenta Poznania oraz prof. dr hab. Witolda Jurka, przewodniczącego Kapituły.
Serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów!