Podsumowanie IV Posiedzenia Rady Ekspertów Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP

Prodziekan dr inż. Mirosław Czechlowski

W dniu 13 grudnia 2023 r. odbyło się IV posiedzenie ogólne Rady Ekspertów i Interesariuszy Zewnętrznych Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W spotkaniu uczestniczyło 20 przedstawicieli firm współpracujących z Wydziałem, Władze Dziekańskie wraz z Kierownikami Katedr oraz przewodniczący Rad Naukowych Dyscyplin. Na początku spotkania Pan Przewodniczący Rady dr inż. Marek Kopras przedstawił sprawozdanie z działalności za 2023 rok. Następnie Pan Prodziekan dr inż. Mirosław Czechlowski omówił możliwości współpracy między Wydziałem a skupionymi w Radzie firmami oraz instytucjami, a Pan Prodziekan prof. UPP Rafał Stasik przedstawił informacje na temat wydarzeń organizowanych na Wydziale i działań promocyjnych. W czasie dyskusji pojawiło się wiele nowych pomysłów na dalszą współpracę.
Sponsorami wydarzenia były firmy Kopras Sp. z o.o., Immerbau Sp. z o.o., oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Wodnych i Melioracyjnych.

Dziękujemy wszystkim firmom, za uczestnictwo w spotkaniu i zapraszamy nowych, chętnych do współpracy Interesariuszy do kontaktu z Wydziałowym Koordynatorem ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, dr. hab. Mateuszem Hämmerlingiem. e-mail: mateusz.hammerling@up.poznan.pl

Prodziekan prof. UPP Rafał StasikDr. hab. Mateusz HämmerlingDr inż. Marek KoprasProdziekan dr inż. Mirosław Czechlowski