Porozumienie o Patronacie: Współpraca Wydziału Inżynierii Środowiska UPP z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu

W dniu 27 września 2024 roku zostało podpisane porozumienie, przez Prodziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej prof. UPP dr hab. inż. Annę Szymczak – Graczyk i dyrektora Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu mgr Tomasza Szłapińskiego, w sprawie objęcia patronatem przez nasz Wydział grupy uczniów z technikum. Celem patronatu jest umożliwienie uczniom szkoły ponadpodstawowej pogłębiania zainteresowań dotyczących zagadnień inżynierii i ochrony środowiska oraz rozpropagowanie oferty naukowo-dydaktycznej UPP. W ramach współpracy uczniowie będą mogli brać udział w wykładach, ćwiczeniach, warsztatach, pokazach oraz seminariach organizowanych przez Wydział. Współpracę ze strony naszego Wydziału koordynuje prof. UPP dr hab. inż. Jolanta Kanclerz.