Pracownicy Naszego Wydziału w Top10 UPP!

Szanowni Państwo,
Wczoraj w trakcie inauguracji roku akademickiego 2023/2024 JM Rektor wręczył listy gratulacyjne 10 najlepszym pracownikom UPP za osiągnięcia naukowe w 2022 roku.
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w gronie 10 najlepszych pracowników naukowo-badawczych / badawczych naszego Uniwersytetu znaleźli się dwaj naukowcy z Naszego Wydziału!!
Są to:
prof. dr hab. Mariusz Sojka - dyscyplina Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka
dr inż. Andrzej Lewicki - dyscyplina Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka / Inżynieria mechaniczna (50/50).

W szczególności gratuluję profesorowi Mariuszowi Sojce, który według rankingu zajął 1 miejsce!
Jest to szczególne osiągnięcie biorąc pod uwagę ogrom obowiązków spoczywający na barkach pana profesora jako przewodniczącego dyscypliny.

Obu Panom w imieniu Władz  i całej społeczności Wydziału serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów naukowych!
Liczymy na powtórkę w przyszłym roku!

Życzę również wszystkim naukowcom Naszego Wydziału podobnych sukcesów! Oby w Top 10 UPP było jak najwięcej naszych przedstawicieli!

Pozdrawiam serdecznie,
Klaudia Borowiak
Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

Zdjęcie pana prof. dr hab. Mariusza SojkiZdjęcie pana dr inż. Andrzeja Lewickiego