Prof. A. Atilgan z Alanya Alaaddin Keykubat University z wizytą na naszym Wydziale

W dniach 27.01-31.01 gościliśmy na naszym Wydziale prof. A. Atilgan z Alanya Alaaddin Keykubat University (Turcja).Podczas swojej wizyty Profesor wygłosił wykład pt. ”A review of agriculture production in Turkey” na kierunku gospodarka przestrzenna. Przedstawił również studentom możliwość wyjazdu na Uniwersytet w Alanya w ramach programu Erasmus+. Warto zaznaczyć, że na początku 2023 roku podpisano porozumienie, które umożliwia wymianę studentów oraz pracowników pomiędzy Wydziałem Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej, a Alanya Alaaddin Keykubat University.

Podczas swojego pobytu w Poznaniu prof. A.Atilgan spotkał się również z pracownikami Katedry Melioracji Kształtowania Środowiska i Gospodarki Przestrzennej oraz Dziekanem Wydziału prof. Klaudią Borowiak w celu omówienia możliwości szerszej współpracy pomiędzy jednostkami. Liczymy, że te spotkania będą dobrym początkiem do tworzenia wspólnych międzynarodowych projektów badawczych oraz wymiany międzynarodowej pracowników i studentów Wydziału.