Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Cypriana Chwiałkowskiego

Mamy dobre wieści - Pierwszy doktorat obroniony w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna!

Miło nam poinformować, że w dniu 06 lutego 2024 roku odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Cypriana Chwiałkowskiego pt. ,,Ocena wpływu wybranych atrybutów fizycznych, lokalizacyjnych i środowiskowych na ceny nieruchomości lokalowych”. Przewód doktorski został zrealizowany na Wydziale Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna.

Promotorem rozprawy doktorskiej był prof. UPP dr hab. inż. Adam Zydroń z Katedry Melioracji, Kształtowania Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, a recenzentami pracy byli: dr hab. Radosław Trojanek, prof. UEP (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), dr hab. Michał Głuszak,  prof. UEK (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) oraz dr hab. Marian Kachniarz, prof. uczelni (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu).

Podczas obrony mgr inż. Cyprian Chwiałkowski przedstawił cel, hipotezy badawcze, a także zaprezentował szerokie spektrum otrzymanych wyników. Doktorant w trakcie obrony wyczerpująco odpowiedział na pytania recenzentów oraz osób obecnych na sali. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że wszyscy obecni członkowie Rady Naukowej dyscypliny geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jednomyślnie głosowali za nadaniem stopnia doktora Panu mgr. inż. Cyprianowi Chwiałkowskiemu w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna.

Panu dr. inż. Cyprianowi Chwiałkowskiemu serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wielu osiągnięć naukowych w przyszłości!

Pan mgr. inż. Cyprian Chwiałkowski podczas obrony doktorskiej. Obok wyświetlany jest slajd z prezentacji.Wspólne zdjęcie pana dr. inż. Cypriana Chwiałkowskiego z promotorem prof. UPP dr hab. inż. Adamem Zydroniem. Pan Cyprian trzyma w rękach swój dyplom.Wspólne zdjęcie pana dr. inż. Cypriana Chwiałkowskiego z promotorem prof. UPP dr hab. inż. Adamem Zydroniem. Panowie podają sobie rękę w geście gratulacji.Grupowe zdjęcie. W środku stoi pan dr inż. Cyprian Chwiałkowski, a po bokach stoją: promotor, pani Dziekana prof. Klaudia Borowiak, członkowie Rady Naukowej dyscypliny geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i recenzenci.