Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Joanny Kocięckiej

Zawiadomienie o obronie rozprawy doktorskiej.

Dnia 18 grudnia 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 10:00 w sali A 100, Katedry Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zlokalizowanej przy ul. Wojska Polskiego 50, odbędzie się w trybie stacjonarnym publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Kocięckiej.

Tytuł rozprawy:
„Wpływ zastosowania antytranspirantu na plonowanie i wymianę netto strumieni CO2 na łące z systemem nawodnienia podsiąkowego”.

Promotor: prof. UPP dr hab. inż. Daniel Liberacki, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu;
Promotor pomocniczy: dr inż. Marcin Stróżecki, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Recenzenci:
▪ prof. dr hab. Jacek Żarski, Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich;
▪ prof. SGGW dr hab. Ryszard Oleszczuk, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie;
▪ prof. UWr dr hab. Jacek Leśny, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Dyscyplina naukowa: inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka
Język obrony: język polski
Rozprawa oraz recenzje dostępne są pod adresem: