Uprawnienia dla naszych studentów - spotkanie w Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa w Poznaniu

Widok naszych studentów na spotkaniu w Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa w Poznaniu

W dniu 15.06.2023 roku studenci kierunków inżynieria środowiska i inżynieria hydrotechniczna Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej uczestniczyli w spotkaniu w Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa w Poznaniu. Spotkanie rozpoczął wiceprzewodniczący WOIIB Pan mgr inż. Wojciech Ratajczak natomiast wykład poprowadziła Pani mgr inż. Anna Głębocka. Omawiane były zagadnienia związane z możliwościami uzyskania uprawnień budowlanych przez absolwentów naszego Wydziału. Wykład spotkał się z szerokim odzewem wśród studentów, było szereg zapytań i komentarzy. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa za zaproszenie.