Zaproszenie na seminarium naukowe - PRZEKSZTAŁCENIA ŚRODOWISKA GLEBOWEGO W „ANTROPOCENIE”, w dniu 25 czerwca 2024r

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium naukowe organizowane przez Poznański Odział Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego i Katedrę Gleboznawstwa, Rekultywacji i Geodezji, które odbędzie się 25 czerwca 2024 roku w godzinach 15:00-18:00 na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej, w sali 111, przy ulicy Piątkowskiej 94E.

Podczas seminarium wygłoszone zostaną referaty dotyczące problematyki przekształcenia środowiska glebowego w „Antropocenie”. Szczegółowy program znajduje się na załączonym zaproszeniu.

Seminarium odbywa się pod honorowym patronatem prof. dr hab. Klaudii Borowiak Dziekana Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP.

Gorąco zachęcamy do udziału.

ZałącznikRozmiar
Seminarium - program (PDF, 731.06 KB)731.06 KB