Zmarł śp. Józef Zgrabczyński Prezes Biura Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „BIPROWODMEL’’ Sp. z o.o.

Czarna wstążka żałobna na białym tle

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Józefa Zgrabczyńskiego długoletniego Prezesa Biura Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „BIPROWODMEL’’ Sp. z o.o. Józef Zgrabczyński był absolwentem naszego wydziału, przyjacielem i mentorem wielu pokoleń studentów, którzy w jego firmie stawiali pierwsze kroki swoich karier zawodowych. Przez wiele lat współpracy z naszym wydziałem, wykazywał ogromne zaangażowanie w realizacji wspólnych projektów i bezinteresowną pomoc m.in. w procesie kształcenia naszych studentów. Jego nagła śmierć jest wielką stratą dla naszej społeczności wydziałowej gdzie miał wielu przyjaciół i kolegów oraz całej branży hydrotechnicznej. Był wyjątkowym liderem, człowiekiem o wielkim sercu i empatii.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 20.04.2024 r. o godzinie 15.00 w kaplicy na cmentarzu Parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu, ul. Borówkowa, 62-002 Suchy Las. Ceremonię pogrzebową poprzedzi różaniec o godzinie 14.30.

Wyrazy współczucia składamy Rodzinie, Przyjaciołom i Bliskim.

Z głębokim szacunkiem,
Władze i Pracownicy Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej