Światowy Dzień Wody 22 marca 2024r.

Napis na środku grafiki o treści: 22 marca Światowy Dzień Wody. Poniżej napis: 2024 Woda dla pokoju. Z lewej strony tekstu widoczna kula ziemska

Szanowni Państwo,

po raz 10 na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizujemy ŚWIATOWY DZIEŃ WODY, który odbędzie się 22 marca 2024 roku w sali A100 Katedry Inżynierii Biosystemów przy ulicy ul. Wojska Polskiego 50.

W tym roku hasłem przewodnim naszego seminarium będzie „WATER FOR PEACE”

W wydarzeniu corocznie uczestniczą studenci, pracownicy, firmy projektowe i wykonawcze, przedstawiciele administracji publicznej, a także reprezentanci instytucji takich jak Wody Polskie RZGW, Aquanet, oraz uczniowie i nauczyciele ze szkół średnich.

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami do udziału w Naszym wydarzeniu.

Jak co roku organizujemy KONKURSY dla uczniów szkół średnich oraz studentów, którego celem jest promowanie świadomości o znaczeniu wody dla pokoju.

Uczniów szkół średnich zachęcamy do tworzenia ciekawych i inspirujących plakatów na ten temat.

Hasłem przewodnim konkursu jest „WYKORZYSTANIE WODY DLA POKOJU”. Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery dla uczniów, którzy przedstawią samodzielne, wyjątkowe i interesujące prace.

Termin nadsyłania prac upływa 13 marca 2024 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz sposobu nadsyłania prac zostały zawarte w Regulaminie Konkursu.

Naszych studentów zachęcamy do zgłaszania drużyn trzyosobowych do konkursu pt. "Inżynieria Wodna i Sanitarna". Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zostały zawarte w Regulaminie.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa na Naszym wydarzeniu.

Z poważaniem,
Dr hab. inż. Joanna Wicher-Dysarz - Vice-Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Prof. UPP dr hab. inż. Jolanta Kanclerz - Koordynator ds. szkół

logo youtube   TRANSMISJA NA KANALE YOUTUBE