Konkurs STUDNET NA MEDAL – II edycja

Logo, które przedstawia fragment układu elektronicznego. Na jego środku wizerunek koła zębatgo. Poniżej tego elementu jest napis: STUDENT NA MEDAL

Trwa druga edycja konkursu Student na Medal. Nadal istniej możliwość rejestracji i wzięcia udziału w konkursie. Dostępność pierwszego testu została wydłużona do 26 maja br.

Pozytywna ocena PaKA dla "Gospodarki przestrzennej"

Miło nam poinformować, że uchwałą z dnia 25 kwietnia 2024 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało pozytywną ocenę programu kształcenia na kierunku "Gospodarka przestrzenna" i tym samym kierunek ten uzyskał akredytację na kolejne 6 lat.

Wybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego UPP

Na żółtym tle napis u góry "Wybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego UPP". U dołu wyciągnięte w górę cztery pary rąk, które trzymają kartki z napisami w różnych językach zachęcające do głosowania

Drodzy Studenci,

w dniach 12.04 - 14.04 (do godziny 23:59) - będziecie mogli oddać swój głos w Wyborach do Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego UPP