Aktualności

VIII spotkanie z praktyką

Ósme spotkanie z praktyką - plakat

Mamy przyjemność poinformować, że 16 maja, o godzinie 10, w Sali 111 odbędzie się kolejny wykład w ramach Wydziałowej inicjatywy - „Spotkania z Praktyką”. Prelekcję pt. „Z pamiętnika hydrotechnika” przeprowadzi Pan Piotr Śliwiński, przewodniczący Polskiego Komitetu Wielkich Zapór – POLCOLD. PKWZ jest organem doradczym ministra właściwego ds.

Wydziałowe Targi Pracy i Staży - 10.05.2023

Bądź z nami na "Wydziałowych Targach Pracy i Staży" już 10 maja 2023!
Spotkaj się z pracodawcami w swojej branży i dowiedz się o ekscytujących możliwościach pracy i stażach. To Twoja szansa na nawiązanie kontaktów z profesjonalistami z branży i postawienie stopy w drzwiach wymarzonej kariery. Nie przegap tej niesamowitej okazji!

Naukowe seminarium międzywydziałowe - relacja

Międzywydziałowe seminarium naukowe

Ze wspólnej inicjatywy władz dziekańskich Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Poznańskiej w dniu 13 kwietnia 2023 roku zorganizowane zostało międzywydziałowe seminarium naukowe.

Dr inż. Krzysztof Achtenberg - zwycięzca konkursu "Innowator Plus"

Dr inż. Krzysztof Achtenberg
Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa przy dyscyplinie Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka po zapoznaniu się z recenzjami dokumentacji konkursowej wyłoniła jako zwycięzcę tegorocznego konkursu Innowator Plus dr inż. Krzysztofa Achtenberga z Katedry Ekologii i Ochrony Środowiska.

Drzwi otwarte - relacja

Drzwi otwarte - uczestnicy siedzący w ławkach podczas wystąpienia prelegenta.

Wczoraj, 30 marca 2023, odbyły się Drzwi Otwarte na Naszym Wydziale. Po krótkich prezentacjach oferty dydaktycznej Wydziału uczniowie wzięli udział w zróżnicowanych tematycznie warsztatach. Mieli okazje do bezpośredniego poznania naszych laboratoriów, sprzętu i zasmakowania studiów.

Światowy Dzień Wody 2023 za nami!

To już 9-ta edycja Światowego Dnia Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej.

Pages