Aktualności

Naukowe Seminarium Międzywydziałowe

Tytuł na górze o treści "Naukowe Seminarium Wydziałowe". Poniżej obok siebie loga wydziałów tj. Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Poznańskiej

Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Poznańskiej serdecznie zapraszają na Naukowe Seminarium Międzywydziałowe, które odbędzie się 6 czerwca 2024 roku o godzinie 13:00 w sali 111 przy ul. Piątkowskiej 94.

Konkurs STUDNET NA MEDAL – II edycja

Logo, które przedstawia fragment układu elektronicznego. Na jego środku wizerunek koła zębatgo. Poniżej tego elementu jest napis: STUDENT NA MEDAL

Trwa druga edycja konkursu Student na Medal. Nadal istniej możliwość rejestracji i wzięcia udziału w konkursie. Dostępność pierwszego testu została wydłużona do 26 maja br.

Pozytywna ocena PaKA dla "Gospodarki przestrzennej"

Miło nam poinformować, że uchwałą z dnia 25 kwietnia 2024 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało pozytywną ocenę programu kształcenia na kierunku "Gospodarka przestrzenna" i tym samym kierunek ten uzyskał akredytację na kolejne 6 lat.

Pages